O firmie

Ekacar to nowa firma usług zabudowy samochodowej, która powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Wykonujemy zabudowy samochodowe już ponad 10 lat, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu, które ma poparcie setek zadowolonych klientów, wiemy, że jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.


Dbamy o to by każde zrealizowane zlecenie znalazło zakończenie w pełnej satysfakcji klienta. Profesjonalizm, doświadczenie i jakość - to nasze cele, niezależnie od tego czy wykonujemy drobne prace naprawcze czy kompleksowe zlecenia zabudowy samochodowej. Ekacar łączy wysoką jakość usług z konkurencyjnymi cenami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą - oprócz zabudowy samochodowej świadczymy także usługi w zakresie adaptacji pojazdów oraz napraw i renowacji kamperów. Na stronie znajdą Państwo galerię wraz z niektórymi z naszych realizacji. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Mogą Państwo skontaktować się z Nami za pomocą formularza kontaktowego, poczty elektronicznej lub telefonicznie.


Zachęcamy do skorzystania z usług Ekacar!

Kontakt

Ekacar
ul. Katowicka 8B
41-400 Mysłowice

+48 884 896 543

* Pola wymagane

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.